Du glömmer väl inte att sända in dina bilder till Sommartävlingen “Nära”

Batik på tork Foto: Evelina Eriksson
Batik på tork
Foto: Evelina Eriksson

Nu på söndag den 3 september är det sista dagen för att sända in bilder till Traktörens sommartävling.

Sänd in max 3 bidrag och numrera dina bilder i prioritetsordning nr 1, nr 2, resp. nr 3. Får vi in många bidrag får vi eventuellt plocka bort de lägst prioriterade. Obs! Ange även titel på bilderna och ditt namn.

Bilderna skickas digitalt till anmalan@traktorensfotoklubb.se

Observera att du genom att skicka in dina bilder också godkänner att bilden eller bilderna tillsammans med fotografens namn publiceras på klubbens hemsida. En jury utser vinnaren som får en fotobok. Resultatet av sommartävlingen presenteras under hösten. Tävlingen riktar sig endast fotoklubbens medlemmar. Om du har frågor, maila traktorensfotoklubb@gmail.com